CENOBUD

portal przemysłowo - budowlany

W życiu wielu z nas przychodzi taki moment, kiedy to patrząc krytycznym okiem na nasz salon, biuro lub też pomieszczenie użytkowe, którego jesteśmy posiadaczami zdajemy sobie sprawę, że już jakiś czas temu utraciło ono swój pierwotny blask. Najczęściej przejawia się to nieatrakcyjnym wyglądem ścian, które na przestrzeni kolejnych miesięcy zdążyły już wyblaknąć, ulec zabrudzeniu, a tu i ówdzie da się zauważyć łuszczące się fragmenty starej farby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby położyć tym estetycznym torturom kres i podjąć decyzję o całkowitym odświeżeniu naszej przestrzeni mieszkalnej, użytkowej lub biurowej, wykorzystując w tym celu dostępne w naszym portfolio farby do wnętrz najwyższej jakości!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ilu klientów tyle potrzeb, a więc dokładamy wszelkich starań, by nieprzerwanie poszerzać nasz asortyment, nieprzerwanie dodając do niego nowe, wysoce specjalistyczne wyroby. Z dumą powiedzieć możemy, że przeglądając nasze katalogi konsument natrafić może na takie farby do wnętrz jak farby dyspersyjno-krzemianowe, dyspersyjne, lazurujące, izolujące lub też strukturalne. Wszystkie one cechują się wysokimi walorami dekoracyjnymi, jako że kryją one powierzchnie w sposób optymalny, zakrywając starą farbę lub tynk, a także gwarantując jednolitość i równomierność koloru. Kolejną cechą wyróżnikową naszych produktów jest wysoka paroprzepuszczalność, dzięki której wszelka wilgoć usuwana jest przez powierzchnię ściany i nie pozostaje w mieszkaniu, biurze lub budynku użyteczności publicznej, dzięki czemu znacznie mniejsze jest ryzyko wykształcenia się nieestetycznie wyglądającej oraz trudnej w usunięciu pleśni, grzybów i porostów.

Farby, które włączyliśmy do naszej oferty cechują się także wysoce nieskomplikowaną aplikacją. Na powierzchnię ściany nanosić je możemy przy wykorzystaniu tradycyjnych metod manualnych, jednakże jeżeli dysponujemy nieco wyższym budżetem lub też zakontraktowaliśmy firmę remontową, warto rozważyć nakładanie produktów w sposób zautomatyzowany, poprzez ich natryskiwanie. Nie tylko będzie to gwarancją uzyskania jednolitej, gładkiej powierzchni, ale także pozwoli zaoszczędzić znaczną ilość czasu i wysiłku, szczególnie jeżeli do pokrycia farbą jest duża ilość ścian.

Wyroby stanowiące trzon naszego segmentu dekoracyjnego nie wymagają gruntowania, a także niezwykle łatwo jest utrzymać ich czystość, bowiem bez trudu poddają się one zabiegom pielęgnacyjnym przy wykorzystaniu powszechnie dostępnych preparatów konserwacyjnych i myjących. Co więcej, dostępne są one w niezwykle korzystnych cenach, których to ze świecą szukać u konkurencji. Wyroby, które Państwu oferujemy są nie tylko relatywnie niedrogie, ale i powstają z materiałów najwyższej jakości, co z kolei sprawia, że korzystanie z nich podczas jednorazowego przedsięwzięcia renowacyjnego lub podczas regularnych prac dekoracyjno-remontowych stanowić będzie niezwykle przyjemne doświadczenie. Na koniec nadmienić pragniemy także, że nieprzerwanie poszerzamy paletę dostępnych kolorów naszych farb dekoracyjnych!