CENOBUD

portal przemysłowo - budowlany

Kable przekształtnikowe, choć wydawać by się mogły wyrobami relatywnie niszowymi, nabywane są przez konsumentów naszego sklepu coraz częściej. Nie dziwi nas to jednakże zupełnie, bowiem z dumą powiedzieć możemy, że jesteśmy dystrybutorami najwyższej jakości wyrobów tego typu, które to mogą być stosowane w różnorakich łańcuchach kablowych i w połączeniach przekształtnik-silnik.

Ich główny element stanowią wielodrutowe i giętkie żyły miedziane, które to zgodne są ze wszelkimi obowiązującymi obecnie w branży standardami oraz normami. Ekran stanowi z kolei oplot z drutów miedzianych ocynowanych, które to zabezpieczają wyrób przed zakłóceniami jakie wywoływać mogą urządzenia znajdujące się w pobliżu okablowania.


Z opinii konsumentów wynika, że udostępniane przez nas wyroby służą im przez wiele długich miesięcy lub nawet lat bez konieczności wymiany na nowe, a jest to spowodowane przede wszystkim niezwykle skutecznym zabezpieczeniem ich przed działaniem czynników zewnętrznych oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak upalne słońce, ulewny deszcz lub też silnie padający śnieg. Pomimo swojej wytrzymałości, powłoka zewnętrzna jest także niezwykle elastyczna, co sprawia, że będzie ona mogła zostać zamontowana we wszelkiej maści łańcuchach kablowych, nawet tych legitymujących się relatywnie wysokim stopniem skomplikowania.

Guma silikonowa stanowiąca powłokę zabezpieczającą pozwoli na montaż okablowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń, bowiem wyrób będzie niezależnie od warunków chroniony przed promieniowaniem UV, nadmierną wilgocią oraz ekspozycją na oleje, smary oraz inne substancje stosowane w przemyśle. Nasz klient ma do wyboru izolację TPE oraz powłokę poliuretanową PUR, natomiast produkty z najwyższej półki opierają się na synergii obydwu elementów zabezpieczających.

Są one dodatkowo wykonane z materiałów bezhalogenowych, co oznacza, że nawet w przypadku pożaru nie będzie problemów z szybkim zażegnaniem problemu oraz ewentualną ewakuacją pracowników, jako że wyroby nie będą emitować gryzącego, ciemnego dymu, a jedynie praktycznie przezroczyste opary.
Kable przekształtnikowe dostarczane przez naszą firmę to także ponadprzeciętnie korzystny stosunek jakości do ceny.

Doskonale zdajemy sobie sprawę że sytuacja na rynku jest dość niestabilna, co niejednokrotnie przekłada się na raptownie wzrastające ceny urządzeń oraz wyposażenia przemysłowego, jednakże dokładamy wszelkich starań, by w przypadku naszego portfolio sytuacje takie nie miały miejsca. To właśnie dlatego konsumenci tak chętnie nabywają od nas okablowanie specjalistyczne – wiedzą bowiem, że materiały, z jakich zostały one wykonane pochodzą z zaufanych źródeł, a ich cena jest nie tylko niewygórowana ale i idzie w parze z zachwycającą wręcz jakością. Nie ma tu miejsca na sytuacje typowe w przypadku korzystania z tanich zamienników, gdzie po kilku lub kilkunastu tygodniach wytężonej pracy kabel przekształtnikowy wyeksploatowany jest ponad akceptowalne granice, co z kolei sprawia, że musi on zostać wymieniony na nowy, generując dodatkowe koszty.